Reşat Hacıahmetoğlu kim ? Nereli ? Kaç yaşında ? İşte hakkındaki tüm detaylar…

Reşat Hacıahmetoğlu Hakkında


MemleketiTrabzon
Doğum Tarihi
Boyu1.73 m
Kilosu
Göz Rengi
Eğitim

Biyoğrafisi


Reşat Hacıahmetoğlu Karadenizli tiplemeleriyle Instagramın en sevilen karakterlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Trabzon’un of ilçesinde dünyaya gelen fenomenin mütevazı bir hayatı bulunuyor. Yaşamı ve gündelik hayatıyla ilgili sürekli paylaşım yapan Hacıahmetoğlu birçok tiplemesiyle ilgi odağı.

Özellikle Trabzon aile karakterlerini oyuncu ruhuyla sevenlerine ulaştıran fenomen çok sevilen ve takip edilen bir kişi. Televizyon dünyasında birçok dizide oynayan Hacıahmetoğlu özellikle instgramda paylaştığı videolar ile çok tanınmış bir kişi. Tüm dünyadan takipçileri olan fenomenin genellikle genç kişiler tarafından takip ediliyor.

Reşat Hacıahmetoğlu

Günden güne gelişen ve büyüyen İnstagram dünyasında en popüler isimlerden biri olan Hacıahmetoğlu ‘nun youtube kanalında ise 22 bine yakın takipçisi bulunmakta. Burada oldukça eğlenceli video paylaşımları yapan fenomen oldukça keyifli işlere imza atıyor.

Tüm dünyada izlenen İnstgram platformu ve youtube kanallarında takipçilerine keyifli anlar yaşatan Reşat Hacıahmetoğlu, en çok beğenilen tiplemesi Karadeniz şive ve esprileri oldukça seviliyor. Kendisinin yarattığı tiplemelerden en çok takip edilen ve izlenen karakterler olarak öne çıkan hulmiser ve zafer tiplemesi. Erkek olmasına rağmen sevenlerine eğlenceli zamanlar yaşatmak isteyen Raşit Hacıahmetoğlu genellikle başörtü takarak ta güldürücü zamanlar yaşatıyor. Videolarında yemek yapan ve birçok farklı özelliği ile öne çıkıyor.

Aynı zamanda Reşat Hacıahmetoğlu fenomen kişinin özellikle yeni sezonda yine tüm dünyada izlenen en başarılı yarışma programı olan survivor yarışmasında acun tarafından çağırılması bekleniyor. Çok beğenilen tiplemeleri gün geçtikçe popülerliğe ulaşmaya devam ediyor.

Sosyal Medya Hesapları


İnstagram@resathao
Youtube@resathao
Twitter@resathao
FacebookR.Hacıahmetoğlu

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Reşat Hacıahmetoğlu (@resathao)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yazıya Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz