Bilal Hancı kim ? Nereli ? Kaç yaşında ? İşte hakkındaki tüm detaylar…

Bilal Hancı Hakkında


MemleketiTrabzon
Doğum Tarihi08.09.1989
Boyu1.77 m
Kilosu76 kg
Göz RengiKahverengi
Eğitimİstanbul Üniversitesi

Yayınladığı videolar ve canlı yayınlar ile Türkiye’nin tanınan fenomenleri arasında yer alan Bilal Hancı aynı zamanda Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile birlikte videolar paylaştıkları Kafalar kanalının da kurucusudur.

İzleyici kitlesini arttırarak en çok takip edilen Vine karakteri olmaya başlamış, kardeşinin nişanında gelin havası adlı şarkıyı söyleyerek herkesi etkilemiştir.

Kafalar
Kafalar

 

Kafalar Grubu ile birlikteliğini sürdüren Bilal Hancı artık şarkı da söylüyor ve sadece müzik videolarının yayınlandığı kendine ait bir youtube kanalı da var. Kısa süre önce kurduğu kanalın takipçi sayısı 800 bine yakın. Kendi kanalında ilk olarak 2018 yılında “Ağlama Beni Ana” adlı parçasını yayınladı.

Bu şarkı 60 milyona yakın izlenme oranına sahip. 2019’da yayınladığı Özkan Meydan ile olan cover düeti “Feriğim” ve 2020’in mayıs ayında yayınladığı Özgün uğur ile düet yaptığı ‘’Sebep Oldun’’ hatırı sayılır dinlenme oranları yakaladı. Yine 2020 Ağustos ‘ta Özkan Meydan ile birlikte seslendirdiği ‘’ Sevdanın Böylesi’’ iki hafta gibi kısa bir sürede 25 milyona yakın tıklanmıştır. İnstagramıda aktif bir şekilde kullanan Kafalar Grubundan Hancı bu platformda da 2,5 milyona yakın takipçi sayısına sahiptir.

Sinema Filmleri


2018 yılında Kafalar Grubunun diğer üyeleri Fatih Yasin ve Atakan Özyurt ile başrolü paylaştığı ‘’Kafalar Karışık’’ adlı sinema filminde oynamıştır. ‘’Enes Batur Gerçek Kahraman’’ ve ‘’Enes Batur Hayal mi Gerçek mi’’ filmlerinde de konuk oyuncu olarak rol almıştır.

Özel hayatıyla pek gündeme gelmeyen Bilal Hancı, çocuk yaşta babasını kaybetmiş ve annesiyle birlikte yaşamaktadır. Koyu bir Trabzonspor taraftarı olan ünlü Youtuber bunu her fırsatta dile getirmektedir.

Şarkıları


Yazıya Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz