Atakan Özyurt Kim

Atakan Özyurt kim ? Nereli ? Kaç yaşında ? İşte hakkındaki tüm detaylar…

Atakan Özyurt Hakkında


MemleketiOrdu
Doğum Tarihi08.09.1989
Boyu1.81 m
Kilosu75 kg
Göz RengiKahverengi
EğitimArel Üniversitesi Tıbbi Labaratuar Bölümü

Atakan Özyurt Sosyal medya’da Kafalar Grubu ile birlikte yayınladığı videolar ile Youtube dünyasının en fazla hayatı merak edilen isimleri arasında yer almaktadır. Hakkında merak edilen, Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? sevgilisi kim? gibi soruların cevapları ve kısaca hayatı.

Sosyal Medya üzerinden ilk olarak Vine videoları, Fatih Yasin ile birlikte paylaştıkları videolarla adından söz ettirmiştir. Sonrasında Bilal Hancı ile bir araya gelerek Kafalar Youtube kanalını açmışlardır.

Atakan Özyurt
Atakan Özyurt

Atakan Özyurt, Kafalar grubu ile kendilerine 2 Milyon liralık bir iş teklifi de geldiği açıklanmıştır. Ancak kendilerine uygun olmadığı için bu teklifi reddetmişlerdir. Youtube’in ardından beyaz perdeye hazırlanan Kafalar Grubu ile yakın dönemde sinema filmi ile ekran severlerle buluşacakları açıklanmıştır.

Kafalar
Kafalar

Ailelerinin ise ne kadar ünlü olduklarının farkında olmadıklarını hatta sigortalı bir işe girip çalışmaları gerektiğini söyledikleri de bir röportaj’ında dile getirilmiştir. Daha sonra ailelerinin en sonunda bu ciddi durumun farkına vardıkları belirtilmiştir.

Atakan Özyurt Çocukluğu

Diğer Karadenizli Ünlüler →

Yazıya Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz